PMSummit 2016 Ankara

11 Nis

AfişPMI (Project Management Institute, http://www.pmi.org), dünya üzerinde Proje Yönetimi alanında standartları belirleyen lider ve kar amacı gütmeyen küresel bir kurumdur. Dünya üzerinde 700 bini aşkın üyesi ve 190 ülkede 280 yerel dernek (Chapter) ile faaliyetlerde bulunmaktadır.

PMI Türkiye (www.pmi.org.tr), PMI’ın belirlediği standartları ülkemizde yaymak, Proje Yönetimi konusunda farkındalık yaratmak, Türkiye üzerinde yetkin ve yetişmiş Proje Yöneticilerinin sayısını fazlalaştırmak ve rekabet kabiliyetimizi artırabilmek için 650’nin üzerinde üyesiyle Profesyonel Gelişim Faaliyetleri yürüten bir Sivil Toplum Kurumudur.

PMI Türkiye, proje yönetimi alanındaki sertifikaların yaygınlaştırılmasını da kendine amaç edinmiştir. PMI tarafından verilen ve dünya çapında 650 binden fazla kişinin sahip olduğu PMP (Project Management Professional) Sertifikası’na ait sınav sorularının Türkçeleştirilmesi ve bu sınava baz olan PMBOK® Kılavuzu’nun (Project Management Body of Knowledge – Proje Yönetimi Bilgi Birikimi Kılavuzu) yerelleştirilmesi yine PMI Türkiye tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede Türkiye, PMI tarafından proje yönetimi alanında dünyanın 9’uncu en büyük pazarı olarak belirlenmiştir

PMI Türkiye geleneksel olarak her yıl “PM SUMMIT” markası altında geniş katılımlı Proje Yönetimi Zirvesi düzenlemektedir. Bu yıl 12 Mayıs 2016 tarihinde CerModern Sanatlar Merkezi’nde düzenlenecek olan Zirvenin teması “Projelerle Geleceği Şekillendirmek” (Shaping The Future with Projects) olarak belirlenmiş olup zirve teması ile evrensel boyutta yeni stratejilerin oluştuğu, projelerin sürdürülebilir miraslar bıraktığı, “yeni nesil yöneticiler ve modern teknikler” ile “tecrübeler ve geleneksel yönetim metodolojileri”ni bir araya getirerek farklı kompozisyonların oluştuğu bir gelecek çizmeyi hedeflemektedir.

PM Summit 2016 Ankara’da, Savunma, Sanayi, Uzay, Bilişim ve Teknoloji, İnşaat, Enerji, Finans ve Sanat Sektörlerinden alanında uzman konuşmacı katılımcıların konu ile ilgili tecrübelerini paylaşacağı, hem akademik hem de iş dünyasına dönük konuşma, panel, çalıştay ve atölye çalışmalarının yer alacağı programlar olacaktır. Programda; Dr. Aaron J. Shenhar, PMP, PMI Fellow ve Phil Bristol, PMP, Keynote Konuşmacıları arasında yer almaktadır.

Bunun yanı sıra;
• Projelerle Geleceğe Yolculuk,
• Geleceğin Teknolojileri
• Hayallerden Gerçeklere Uzanan Bir Proje,
• “2023 Vizyonu ile Gelecekteki Proje Yönetimi Stratejilerimiz” ve “Savunma ve Proje Yönetimi” panelleri,
• Proje Yönetiminde: Paydaş İş Birliği ve İnsan Kaynağı Yönetimi, Zaman Yönetimi ile ilgili çalıştaylar,
• Bulut, Nesnelerin İnterneti, Dijital Çağ ve Oyunlar,
• Proje Yönetiminde Yeni Trendler: Yeni Nesil Yönetim-XYZ Jenerasyonu,
• Proje Yönetiminde Kişisel Gelişim ve Sanat,
• Proje Başarı Hikayeleri-Öğrenilmiş Dersler
• Projelerle Geleceği Şekillendiriyoruz söyleşileri yer alacaktır.

Bu kapsamda, Ankara’da gerçekleşecek “Projelerle Geleceği Şekillendirmek (Shaping The Future with Projects)” temalı Proje Yönetim Zirvesi etkinliğimize katılımınız bizi onurlandıracaktır.

Detaylı Bilgi ve Kayıt için: http://www.pmi.org.tr/summit/ankara/

Saygılarımla,

Emre ALIÇ, PMP

PMI Turkey Chapter Ankara Branch Direktörü

llll

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: